Internet i strony www

strona www Rola domeny internetowej

Inne tematy Czy ściąganie plików jest legalne Internet - początek Kto to jest Haker

Jesteś właścicielem firmy bądź przedsiębiorstwa, a może tylko osobą prywatną, która chciałaby założyć własną stronę internetową? Nic prostszego musisz znać tylko kilka podstawowych pojęć i zasad.
Po pierwsze musisz poznać interpretację kilku niezbędnych pojęć. Zacznijmy od domeny, która jest unikalnym adresem internetowym, pod którym możemy znaleźć daną stronę internetową w sieci. Domeny zawsze składają się z własnej, wymyślonej nazwy, za którą stawiamy znak kropki, a następnie końcówkę. Tzw. koncówek jest naprawdę wiele, a wśród nich wyróżnić możemy pl - będąca odnośnikiem do stron w języku polskim, com i net - odnoszące się do stron międzynarodowych, eu- związana z krajami Unii Europejskiej.
Należy pamiętać, że domeny są kluczowym elementem marketingu firmy, dlatego też tak wiele z nich podaje adresy związane z własną działalnością, tak, aby klient mógł z łatwością zapamiętać daną nazwę, adres. Bardzo ważnym czynnikiem jest również to, aby w miarę możliwości wykupić domeny ze wszystkimi możliwymi końcówkami.
Kolejnym jakże ważnym pojęciem jest subdomena, która jest częścią adresu internetowego, a znajduje się pomiędzy http:// a domeną i końcówką, jeżeli posiadasz domenę www.xyz.pl to subdomena może mieć postać www.xxx.xyz.pl. Subdomena zawsze posiada hasło, katalog, CGI, własną pocztę.
Istnieje jeszcze takie pojęcie jak parkowanie domeny, które jest sposobem zarabiania na domenie. Domeny zaparkowane wiążą się z reklamami. Właściciel domeny z reklamami zarabia wówczas, gdy osoby odwiedzające stronę oglądają owe reklamy i klikają w nie.
Jak wiadomo każdy chciałby mieć jak największe zyski z własnego biznesu. W chwili obecnej jak wiadomo tak szerokie możliwości daje Internet nośnik reklamy, informacji i komunikacji międzyludzkiej. Domeny są tutaj idealnym sposobem na reklamę swojego przedsiębiorstwa, a co za tym idzie dają pewność bardzo dużego zarobku. Obecnie domeny można zakupić już od 50 zł na rok, więc z porównaniem zysku jest to minimalna wartość.
Naprawdę warto zainwestować w Internet, chociażby, dlatego że ma on tak ogromną popularność, która z dnia na dzień znacznie rośnie, co daje pewność sukcesu.Zobacz też:
Czy ściąganie plików jest legalne e-zakupy Bezpieczeństwo w Sieci Szansa dla artystów amatorów w Internecie Spam - niechciana poczta internetowa Nauka w Internecie Sieć Internet bez ograniczeń wiekowych Niebezpieczeństwa czyhające w Sieci Dostępnośc Internetu Rola domeny internetowej Uzależniająca Sieć Internet Internet - początek Zdalna praca poprzez www Internet niezbędny w życiu codziennym Komunikacja w Internecie Kto to jest Haker Bezpieczeństwo dziecka w Internecie Zalewająca reklama Piractwo w Internecie Internet - nieskończenie wielka baza wiedzy

Internet i strony www

© 2010 e.taniestrony.wroclaw.pl Mapa strony Wszelkie prawa zastrzeżone.